Referencje

Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie warsztatów dotyczących platformy Microsoft Azure w dniach 31-03-2016 realizowanych dla kluczowych Partnerów Microsoft.
Uczestnicy warsztatów wysoko ocenili wysoką formę prowadzenia spotkania, a przede wszystkim praktyczny charakter oraz szeroki zakres omawianych zagadnień…
Trenera wyróżniał wysoki poziom merytoryczny, profesjonalizm i komunikatywność.

Biorąc pod uwagę powyższe, z ramienia firmy Microsoft, rekomenduję współpracę z Panem Kamilem Wysockim jako Partnerem w zakresie szkoleń o tematyce chmury publicznej Microsoft Azure.

Microsoft

Zakres: Warsztaty dla programistów (PaaS).
Czas trwania: 1 dzień

Zobacz źródło

Z przyjemnością pragniemy wyrazić nasze uznanie za zaangażowanie i profesjonalizm w prowadzeniu szkolenia Developing Microsoft Azure Solutions przez pana Kamila Wysockiego z firmy Billennium Sp. z o.o. ...

Nasza współpraca z Panem Kamilem Wysockim od początku układała się bardzo pomyślnie. Mając na uwadze wiedzę i umiejętności trenera możemy zarekomendować go jako solidną i rzetelną osobę w zakresie usług szkoleniowych.

ACTION Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

Zakres: Oficjalne szkolenie Developing Microsoft Azure Solutions 70-532.
Czas trwania: 4 dni

Zobacz źródło

Ministerstwo Finansów niniejszym potwierdza, że firma Billennium sp. z o.o. ... przeprowadziła szkolenie "Budowanie aplikacji wysokoskalowalnych w środowisku Azure". Przedmiot umowy został wykonany w terminie i odebrany bez zastrzeżeń.

Ministerstwo Finansów

Zakres: Usługi PaaS, autoskalowanie, aplikacje wysokoskalowalne.
Czas trwania: 3 dni.

Zobacz źródło